به سیستم کسب درآمد و همکاری در فروش پاشا لیزر خوش‌آمدید

با معرفی سایت پاشا لیزر به دوستان خود و خرید، همکار پاشا لیزر شده و درآمد کسب کنید.

سیستم کسب درآمد و بازاریابی پاشا لیزر چیست؟

در سیستم کسب درآمد و بازاریابی پاشا لیزر شما می‌توانید با یک عضویت ساده به تمام محصولات و خدمات پاشا لیزر دسترسی داشته باشید و درازای خرید هر کاربر پورسانت عالی دریافت کنید.

شما در این روش می‌توانید  به‌راحتی از طریق شبکه‌های اجتماعی ازجمله دیوار، اینستاگرام، تلگرام و یا حتی سایت‌های فروش و تبلیغاتی برای خود کسب درآمد آنلاین ایجاد کنید.

قطعی شدن خرید و واریز وجه به حساب شما
کسب درآمد به ازای هر خرید از لینک شما
انتشار لینک اختصاصی در رسانه‌های اجتماعی
ثبت‌نام و دریافت لینک اختصاصی

این فرصت شغلی برای چه کسانی مناسب است؟

در حالت کلی، تمام افرادی که می‌خواهند بدون نیاز به سرمایه اولیه و در مدت‌زمان کوتاه درآمد خوبی کسب کنند. خانم‌های خانه‌دار، بلاگرها، افرادی که شغل دارند، اما به دنبال یک منبع درآمد جانبی هستند، وبمسترها و … می‌توانند از این سیستم به درآمد خوبی برسند. مشخصاً میزان کسب درآمد به میزان فعالیت شما هم بستگی دارد.

حالا چطور عضو سیستم کسب درآمد پاشا لیزر شویم؟

در سایت فروشگاهی پاشا لیزر ثبت‌نام می‌کنید. اگر قبلاً عضو سایت شده‌اید، کافیست در پروفایل کاربری بر روی دکمه “ورود به پنل بازاریابی پاشا لیزر” کلیک کنید.

 

بعدازاینکه به‌عنوان بازاریاب در سایت ثبت‌نام کردید، حالا در پیشخوان بازاریابی بر روی ایجاد لینک کلیک کنید. در صفحه بعدی، شما کد بازاریابی و همین‌طور لینک اختصاصی خود را می‌توانید مشاهده کنید. این همان لینک اختصاصی و بازاریابی شما است.

 

شروع بازاریابی و کسب درآمد (بخش جذاب داستان ...)

برای شروع درآمدزایی کافیست که لینک اختصاصی خود را به مخاطبانتان بدهید. اگر پیج اینستاگرام، وب‌سایت، کانال تلگرام یا هر رسانه‌ای که دارید می‌توانید لینک بازاریابی خود را نشر دهید. همین‌طور می‌توانید این لینک را مستقیماً به دوستان و آشنایان خود داده تا خرید مستقیماً از طریق لینک شما انجام گیرد.

منو اصلی